Agencja Reklamowa

+48 24 307 07 08
agencja(at)curcuma.com.pl

ul. Podrzeczna 18,
99-300 Kutno

Napisz do nas!Drukuj w Curcuma

Wydrukujemy kalendarze, plakaty, wizytówki, ulotki, katalogi.

Łatwo, szybko i w najlepszej jakości.
Zapewniamy profesjonalną obsługę graficzną.

01

kalendarze

Podaruj swojemu Klientowi wyjątkowy kalendarz z własną grafiką, a możesz być pewien, że przez cały rok będzie o Tobie pamiętał.

02

ulotki

Dzięki wysokiej jakości ulotkom będziesz mógł niskim kosztem przekazać swoją informację o produkcie lub usłudze wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne

03

plakaty

Bądź widoczny! Organizujesz event lub chcesz dotrzeć do większej grupy ludzi w swojej okolicy – z pewnością nie możesz zapomnieć o plakatach w najpopularniejszych formatach: A2, B2, A1 oraz największy B1.

04

wizytówki

Wizytówki z najróżniejszymi uszlachetnieniami: folia Soft Touch, srebrzenie, złocenie i lakier wybiórczy. Twoja wizytówka może być taka jak Ty – wyjątkowa!

05

katalogi i foldery

Pokaż swoją ofertę w najbardziej przystępnej formie – katalogu ofertowego w najwyższej jakości i w dowolnym formacie, od DL po najbardziej popularny – A4.

Wyceń wydruki

Prześlij nam informacje co chcesz wydrukować, a my to wycenimy.

Zaufali nam

Śledzimy aktualne trendy

Tworzymy strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami technologicznymi. Nowoczesny responsywny design, prosta i czytelna obsługa serwisu – z nami to dostaniesz.

Dbamy o szczegóły

Drukujemy począwszy od wizytówek, przez ulotki, plakaty, jak również katalogi reklamowe. Nowoczesny design i najwyższa jakość projektów graficznych jest wisienką na torcie – przekonaj się sam przeglądając nasze realizacje.

Blog

    Sorry, no posts matched your criteria.