fbpx

Obecny rozwój technologiczny oraz potrzeba szybkiego przyswajania informacji sprawiły, że od kilku już lat co raz to większy nacisk kładzie się na dobrze przygotowane mobilne strony internetowe. W szybko zmieniającym się świecie nowych technologii i kanałów dostępu do informacji, potrzebujemy szybko otrzymać informację, która nas interesuje.

Kierunek projektowania stron internetowych

Dlatego proces projektowana stron internetowych zmienia się przyjmuje kierunek, gdzie w prosty, ale również elegancki sposób przekazuje się informację. Przykładem tego może być tzw. “Flat Design”. Jest to jeden z kierunków, w jakim ukierunkowały się trendy w dziedzinie projektowania stron internetowych. Mobilne strony internetowe , zwane inaczej “Responsywne strony internetowe” z ang. Responsive Web Design ( w skrócie RWD) stanowią obecnie jeden z podstawowych wyznaczników dobrze przygotowanej strategi marketingu internetowego.

Responsywność witryny – mobilny wygląd strony www

Świat tych technologii zapewne dalej będzie się zmieniał i kształtował, ale ta podstawa, czyli mobilność / responsywność strony internetowej pozostanie. Warto zatem dołożyć odpowiednich starań, aby zapewnić potencjalnemu użytkownikowi odpowiednią bazę do poznania naszej oferty. Poprzez mobilność strony internetowej można dotrzeć do tych użytkowników, którzy cenią sobie szybkie tempo działania i często przemieszczają się, co wymusza na nich skłonność do korzystania z telefonów i tabletów do przeglądania stron internetowych. Dlatego też dobrze przyjęta strategia usability strony internetowej, ukierunkowana na mobilność, prędzej czy później zaowocuje konwersją, i w efekcie pozyskaniem nowych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę

Skorzystaj z formularza wyceny i sprecyzuj podstawowe informacje. My zajmiemy się resztą…

Curcuma 2024. All Rights Reserved.